Pagrindinė kategorija

Rasite atsakymus į dažniausius užduodamus klausimus

DUK

Paspauskite mygtuką 1. eilutėje pasirinkite $. 2 eilutėje  € ir paspauskite žalią mygtuką. Minimalus keitimas nuo 0.50€. Keitimas įvykdomas akimirksniu.
Prisijungę prie Payeer sąskaitos susiraskite € valiutą ir paspauskite nurodytą mygtuką. Po to pasirinkite papildymo metodą, greičiausias būdas yra per mokėjimo korteles. Galimybė rinktis "Visa" arba "Mastercard". Apačioje skirtame langelyje įveskite € sumą. Kitame naršyklės lange reikės įvesti tel.nr. Nereikia +. Atsiskaitant mokėjimo kortelę įvyks valiutos konvertavimas iš € į RUB, o balanse matysite €.
Registracija lengva ir nesudėtinga. Paspauskite "CREATE ACCOUNT".  Įveskite savo e-pašto adresą ir saugos kodą. Gausite instrukciją, kaip užbaigti registraciją. Po to galėsite naudotis. Šitą piniginę bus reikalinga "Stacross", nes lėšas gausite į Payeer. ir būtinai išsaugokite Jums duotus prisijungimus. Nes yra reikalingi paskyros atkūrimui.
Nueikite į savo asmeninį kabinetą. Paspauskite mygtuką Профиль ir matysite tokį pasirinkimą. Jums į e-paštą bus atsiųstas Pin kodas. Jis bus reikalingas norint išsivesti pelną arba pervesti lėšas kitam asmeniui.
Papildę savo balansą paspauskite šį mygtuką iš  balanso nuskaičiuos 0.01 USD. Jūsų sąskaitą pastatyta į eilę. Kasdien nuskaičiuos po 0.03 USD, kad sugeneruotų 3 turborobotus.
Susiraskite šį mygtuką ir spustelėkite jį. Po to matysite tokį langą: Šiuo atveju viskas gerai. Spauskite mygtuką ir ir pasirinkite iš kokios mokėjimo sistemos norite apmokėti. Payeer. Ir sekite kitus žingsnius. Ir tokiu būdu pasipildysite savo sąskaitą.
Papildyti balansą,peržiūrėti įvykdytas operacijas, paskaityti marketingą, stebėti eilę, sekti kitų žmonių išmokas, statyti dublerį, pervesti lėšas kitam vartotojui, žiūrėti kiek turite savo žmonių ir kelintame lygyje yra, išsigryninti savo uždirbtą pelną,
Prisijungę matysite 1 kabinetą jame galima dėti reklamjuostes, keisti profilio duomenys,gauti PIN kodą skirtą pelno išvedimui ir tarp sąskaitų pervedimui, peržiūrėti savo pakviestus žmones. Įeiti į 2 kabinetą susiraskite ir spustelėkite ant vaizdo.
Paspaudę nuorodą užpildote nurodytus laukelius pažymėkite varnelę, kad sutinkate su projekto sąlygomis. Įveskite saugos kodą.
Įsigyti galite "LocalBitcoin" arba "Litebit". Pirmas variantas tai kad parduoda kriptą daug žmonių. Žmogus padaro į vidinę sąskaitą po to Jūs persivedate pas save. Pavedimo mokestis mažas. 2 variante Jūs nusiperkate už kokią norite sumą atliekate pavedimą  į įmonės sąskaitą gavę lėšas tiesiogiai atlieka pervedimą į piniginę. Abiejose tinklapiuose reikia būti registruotam.
 P.S. Produkto aprašyme spustelėkite mėlynu tekstu pažymėtą mygtuką "įsigyti" ir pereisite į oficialų puslapį. Gali būti kitoks tekstas.
Dešiniame kampe paspauskite "Pardavėjas" po to registracija ir užpildykite prašomus duomenis. Ir luktelėkite, kol administratorius patvirtins Jūsų pardavėjo paskyrą.
Vaizdų tipai: PNG, JPG.
Norint įdėti prekes prisijunkite prie pardavėjo paskyros. Pasirinkite iš  kairiojo sąrašo "Produktai" ir "Pridėti naują produktą". Išsirinkite produkto tipą ir užpildykite visus laukus. 
Išsirinkite patikusią prekę paspauskite į krepšelį. Vėliau spustelėkite ant krepšelio pirkimas. Užpildykite visus laukelius ir pasirinkite mokėjimo būdą.
View site stats