Pagrindinė kategorija

Rasite atsakymus į dažniausius užduodamus klausimus

DUK

Susirandate skiltį "Serfing" ir spaudžiate po to, jei yra reklamų paspaudžiate ant reklamos ir pereinate į svetainę apačioje pasirodys laikmatis 20 s, kaip baigtis turėsite išspręsti aritmetikos veiksmą arba kiek žvaigždučių matote. Nurodytas s už reklamą atsidurs "Serfing" sąskaitoje. Per dieną gali būti ir 5 reklamos ir daugiau.
Susiraskite šį pasirinkimą ir spauskite:  po to atsidarys kitas langas ir spustelėkite mėlyną mygtuką ir gausite 25-100 s į pirkimo sąskaitą.
Kliento prisijungimo lange yra parašyta "Pamiršote slaptažodį?" įrašysite savo el.pašto adresą ir bus atsiųstas slaptažodis. Prisijungti turėsite su naujuoju.
Prisijungus paspauskite mygtuką "Профиль" po to "Редактировать профиль" ir suveskite piniginės adresus. Reikės įvesti PIN kodą, kur gavote e-paštu. Kur galima naudoti išvedimui arba pervedimui.

Jei neturite "Payeer" sąskaitos ją galite susikurti čia
Visas galite atsisiųsti čia
Stacross kabinete po to galėsite nusikopijuoti ir kviesti žmones, draugus.

Suteikia galimybę reklamuoti kitus projektus. Kaskart pildant už 1 dolerį gaunate 10000 reklamos kreditų, kuriuos galite išnaudoti reklamjuosčių įdėjimui. Prisijunkite prie paskyros susiraskite šį tekstą paspauskite ant jo. Po to pasirinkite kokio dydžio norite dėti reklamjuostę yra 3 dydžių. Šiuo atveju pasirinkime 160x600.

Naujame lange spustelėkite pasirinkimą matysite 2 tuščius laukelius. 1 įklijuokite savo pakvietimo nuorodą. 2. Įklijuokite reklamjuostės patalpinimo nuorodą. Atsidarykite nuorodą
Reikės įkelti iš kompiuterio reklamjuostės failą. Vėliau reikės nusikopijuoti nuorodą atrodys taip: turėsite nustatyti kiek kreditų norite panaudoti rodymui. 1 parodymas = 1 kreditas. į laukelį įveskite kreditų skaičių. Pvz: 50,100,2000, priklauso nuo Jūsų. Sveikiname įdėjote savo pirmą reklamą. Failus galite atsiųsti čia
Paspauskite mygtuką 1. eilutėje pasirinkite $. 2 eilutėje  € ir paspauskite žalią mygtuką. Minimalus keitimas nuo 0.50€. Keitimas įvykdomas akimirksniu.
Prisijungę prie Payeer sąskaitos susiraskite € valiutą ir paspauskite nurodytą mygtuką. Po to pasirinkite papildymo metodą, greičiausias būdas yra per mokėjimo korteles. Galimybė rinktis "Visa" arba "Mastercard". Apačioje skirtame langelyje įveskite € sumą. Kitame naršyklės lange reikės įvesti tel.nr. Nereikia +. Atsiskaitant mokėjimo kortelę įvyks valiutos konvertavimas iš € į RUB, o balanse matysite €.
Registracija lengva ir nesudėtinga. Paspauskite "CREATE ACCOUNT".  Įveskite savo e-pašto adresą ir saugos kodą. Gausite instrukciją, kaip užbaigti registraciją. Po to galėsite naudotis. Šitą piniginę bus reikalinga "Stacross", nes lėšas gausite į Payeer. ir būtinai išsaugokite Jums duotus prisijungimus. Nes yra reikalingi paskyros atkūrimui.
Nueikite į savo asmeninį kabinetą. Paspauskite mygtuką Профиль ir matysite tokį pasirinkimą. Jums į e-paštą bus atsiųstas Pin kodas. Jis bus reikalingas norint išsivesti pelną arba pervesti lėšas kitam asmeniui.
Papildę savo balansą paspauskite šį mygtuką iš  balanso nuskaičiuos 0.01 USD. Jūsų sąskaitą pastatyta į eilę. Kasdien nuskaičiuos po 0.03 USD, kad sugeneruotų 3 turborobotus.
Susiraskite šį mygtuką ir spustelėkite jį. Po to matysite tokį langą: Šiuo atveju viskas gerai. Spauskite mygtuką ir ir pasirinkite iš kokios mokėjimo sistemos norite apmokėti. Payeer. Ir sekite kitus žingsnius. Ir tokiu būdu pasipildysite savo sąskaitą.
Papildyti balansą,peržiūrėti įvykdytas operacijas, paskaityti marketingą, stebėti eilę, sekti kitų žmonių išmokas, statyti dublerį, pervesti lėšas kitam vartotojui, žiūrėti kiek turite savo žmonių ir kelintame lygyje yra, išsigryninti savo uždirbtą pelną,
Prisijungę matysite 1 kabinetą jame galima dėti reklamjuostes, keisti profilio duomenys,gauti PIN kodą skirtą pelno išvedimui ir tarp sąskaitų pervedimui, peržiūrėti savo pakviestus žmones. Įeiti į 2 kabinetą susiraskite ir spustelėkite ant vaizdo.
Paspaudę nuorodą užpildote nurodytus laukelius pažymėkite varnelę, kad sutinkate su projekto sąlygomis. Įveskite saugos kodą.
Įsigyti galite "LocalBitcoin" arba "Litebit". Pirmas variantas tai kad parduoda kriptą daug žmonių. Žmogus padaro į vidinę sąskaitą po to Jūs persivedate pas save. Pavedimo mokestis mažas. 2 variante Jūs nusiperkate už kokią norite sumą atliekate pavedimą  į įmonės sąskaitą gavę lėšas tiesiogiai atlieka pervedimą į piniginę. Abiejose tinklapiuose reikia būti registruotam.
 P.S. Produkto aprašyme spustelėkite mėlynu tekstu pažymėtą mygtuką "įsigyti" ir pereisite į oficialų puslapį. Gali būti kitoks tekstas.
Dešiniame kampe paspauskite "Pardavėjas" po to registracija ir užpildykite prašomus duomenis. Ir luktelėkite, kol administratorius patvirtins Jūsų pardavėjo paskyrą.
Vaizdų tipai: PNG, JPG.
Norint įdėti prekes prisijunkite prie pardavėjo paskyros. Pasirinkite iš  kairiojo sąrašo "Produktai" ir "Pridėti naują produktą". Išsirinkite produkto tipą ir užpildykite visus laukus. 
Išsirinkite patikusią prekę paspauskite į krepšelį. Vėliau spustelėkite  krepšelio pirkimas. Užpildykite visus laukelius ir pasirinkite mokėjimo būdą ir atlikite mokėjimą.
View site stats