Pagrindinė kategorija

MIKROSISTEMA

Unikalus reklamos projektas, pagrįstas matematiniu patentuotu moduliu. Projekto – kraufaundingo /žmonių tarpusavio pagalba/principas – keliavimas per struktūros lygius, naujų narių registracijos sąskaita ir reklaminių banerių peržiūrų pajamomis. Investicija minimali – 1 doleris. Jis dirba 33 dienas. Išeikvojus šiuos resursus, ši Jūsų sąskaita sustingsta t.y stovi tam tikroje eilėje, kuri nejuda. Papildžius sąskaitą, ji toliau keliauja bendroje eilėje, kol pasiekia tam tikrus lygius, o šie suteikia uždarbį, nurodytą lentelėse . Žr.po tekstu.Turintiems savo verslus arba kitų projektų dalyviams, tai puiki galimybė išsireklamuoti savo projektus. Už kiekvieną investuotą dolerį , Jūs įgyjate teisę 10000 kartų savo banerių demonstravimui mūsų projekto puslapiuose, kur jau dirba daugybė sąskaitų ir Jūsų pinigais sukurtų robotų. Prisijunkite prie mūsų komandos ir  uždirbkite solidžias pajamas. Tai puiki galimybė žmonėms su mažomis pajamomis , pasiekti finansinę nepriklausomybę arba įgyvendinti senai trokštamą svajonę...

Norint pradėti šį nesudėtingą, bet judrų ir įdomų projektą, reikės Payeer arba Perfektmoney piniginės  bei keleto dolerių jose. Reikės įnešti 1 dolerį į savo registracijos kabinetą , iš kurio bus nuskaičiuotas 0.01$ aktyvacijos mokestis ir Jūs iš karto būsite pastatyti į eilę. Kas 24 valandas, iš kabineto bus nuskaičiuojami 0.03$ už sugeneruotus turborobotus, kurie perkelia Jūsų sąskaitas per lygius. Pajamos pradedamos mokėti tada, kaip užbaigiamas 6 lygis t.y. perėjus į 7 lygį. 1 dolerio užtenka 1 mėnesiui, tiksliau 33 dienoms. Marketingas pateiktas vaizde. Pakvieskite artimus ar mažiau pažįstamus žmones į projektą, nes tai galimybė menkomis investicijomis pagausinti pajamas, o ir partnerystės programa, Jums labai dosni. Jūsų darbas prižiūrėti, kad kabinete užtektų 1 dolerio ir tinkamai perteikti informaciją partneriams, taip pat norintiems laisvės pinigų... Likusį darbą atliks turborobotai automatiškai. Iš viso 25 lygiai. Juos perėjus, Jūs uždirbsite nerealius pinigus. Nepamirškite, kokios puikios ir tarpinės stotelės...Pesimistai , pasvarstykite kiek pinigų išleidžiame niekams ir ydoms kasdien ir pagalvokit...galbūt tai Jūsų gyvenimo šansas.

Projekto administratoriai ir kūrėjai virtualiame pasaulyje turi patikimų ir nuoseklių žmonių vardus. Taip pat mūsų pagarba jiems už teisingą socialinę pažiūrą ir kvietimą padėti neįgaliems žmonėms, nuperkant jiems vietą šiame projekte bendruomenės lėšomis. Jei jūsų aplinkoje yra neįgaliųjų ar sunkiai sergančiųjų, praneškit...tarsimės kaip jiems padėti.

Kviečiame prisijungti prie LT komandos ir judėti sėkmes link. Daugiau informacijos ar pagalbos teiraukitės Jus pakvietusių asmenų.
Spauskite ant nuorodos ir dešiniame kampe paspaudę atsidarys langas turėsite suvesti prašomus duomenis. Puslapio apačioje pažymėkite vieną varnelę.

1-6 lygio perėjau per 38 dienas. Apie išskirtinę  partnerystės programą skaitykite čia

Svarbi informacija! Po 33 dienų iš naujo papildykite visas savo sąskaitas 1 doleriu, nes jei neapmokėsite dviejų savaičių bėgyje Jūsų sąskaitą visam laikui be galimybės sugrįžti yra automatiškai išjungiama.Marketingo planas.Vaizde matote kitų dalyvių išmokas. Viskas skaidru.


Uždirbkite pajamas nieko neveikdami. Taip atrodys Jūsų kabinetas:

View site stats