Pagrindinė kategorija

PRIVATUMO POLITIKA

 1. B2B-Services gerbia asmens privatumą ir deda visas įmanomas pastangas, siekdama užtikrinti šiame tinklalapyje tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą.

2. Jums apsilankius mūsų tinklalapyje, jūsų naršyklė automatiškai siunčia mums IP (interneto protokolo) adresą ir tam tikrą kitokią informaciją (įskaitant jūsų naršyklės tipą).

3. Mes stengiamės užtikrinti, kad jūsų suteikiama asmenį identifikuojanti informacija išliktų privati. Jūsų pateikiamos asmenį identifikuojančios informacijos mes neparduosime, neišnuomosime, neiškeisime ir jokiais kitais būdais neatskleisime jokiems asmenims.

Slapukai

Svetainėje yra naudojami  (angl. cookies). Slapukai yra mažos rinkmenos, siunčiamos į naršyklę ir saugomos Kliento kompiuterio kietajame diske. Slapukai perkeliami į kompiuterį pirmą kartą apsilankius šiame tinklalapyje. Vėliau slapukai naudojami Kliento kompiuterio identifikavimui ir palengvina Kliento prieigą prie  tinklalapio ar jame esančios informacijos. Klientas sutinka, kad būtų naudojami slapukai. Dauguma naršyklių priima slapukus, tačiau jūs gali pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tačiau tokiu atveju kai kurios tinklalapio funkcijos gali neveikti.

View site stats